| Aralığı | 0 ℃ -1200 ℃ |
|---|---|
| Doğruluk | 0.3 ℃ ± |
| Çözünürlük | 0.1℃ |
| prob tipi | K Tipi |
| Kanal | 6 |
| Ekran | 8 inç dokunmatik ekran arayüzü |
|---|---|
| Otomatik taret | indenter ve objektif lens otomatik olarak birbirine geçer |
| Hafıza | USB diske EXCEL formatında kaydedilmiş |
| Test Gücü | 10GF (0.098N), 25GF (0.245N), 50GF (0.49N), 100GF (0.98N), 200GF (1.96N), 300GF (2.94N), 500GF (4.9N |
| standart karşılamak | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Malzeme | ÇELİK |
|---|---|
| Taşıma Kontrolü | Otomatik (yükleme / boşaltma yükleme / tutma) |
| Test aralığı | 1.0Kgf (9.8N) 、 3.0Kgf (29.4N) 、 5.0Kgf (49.0N) 、 10Kgf (98.0N) |
| boyut | 520 × 190 × 650 mm |
| ağırlık | GW: 60KGs, KB: 40KGs |
| Ağırlık | 310G |
|---|---|
| Veri Depolama | 100.000 Kalınlık (100 Grup, Her Grupta 1000), 500 Grup A-scan Dalga Formu ve 500 Grup B-scan Dalga F |
| Doğruluk | +/-0.001mm |
| Ölçüm aralığı | 0,15 mm – 1800 mm |
| Görüntüle | 3,5" QVGA (320×240) renkli TFT-LCD ekran |
| Ölçüm teknolojisi | girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 60Khz |
| ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arkadan aydınlatmalı tasarım |
| L*B*H | 220*95*55mm |
| Hafıza | 4000 grup verisi |
| Ölçüm aralığı | HRA 22-88; |
|---|---|
| Ağırlık | 0.3KG |
| Boyutlar | 60X10 |
| sertlik ölçeği | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Garanti | 12 ay |
| Kesinlik | +/-0.001mm |
|---|---|
| Görüntülemek | 3,5" QVGA (320×240) renkli TFT-LCD ekran |
| Arayüz | USB |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +50°C |
| ses hızı aralığı | 400-19999m/s |
| Faz | 0.1 adımda 0-359 |
|---|---|
| Sürücü Gerilim Seviyesi | 1-8 Seviye |
| Arka Plan Koordinatı | Dikdörtgen Koordinat, Kutupsal Koordinat |
| bildiri | Farklı Formatta Otomatik Rapor Oluşturma |
| standartlar | ASTM,JB/T4730.6-2005,DLT 883-2004 vb. |