| Özellik 1 | Hassas işleme pozlama alanı sağlar |
|---|---|
| Maruz alan | 10cm² veya 25cm² |
| Özellik 2 | Yüksek dereceli eloksallı alüminyum |
| Özellik 3 | Kullanımı kolay ve temiz |
| Standart | ASTM D1653, ISO 7783 |
| Aralığı | 40 ° 141KU / 27-5274cp / 32-1099g |
|---|---|
| Çözünürlük | 0.1KU / 5cp / 1 g |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 1'i |
| Tekrarlanabilirliği | Tam ölçeğin ±% 0,5'i |
| Dönme hızı | 200rpm ± 1RPM |
| Özellik 1 | Islak film kalınlığını kontrol etmek için hassas mastar |
|---|---|
| Özellik 2 | Yüksek dereceli paslanmaz çelikten yapılmıştır |
| Beş ölçek mevcut | 0~100μm, 0~200μm,0~300μm,0~500μm, 0~1000μm |
| Standart | BS-ISO-ASTM |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Delik | 3.5mm |
|---|---|
| Malzeme | Nikel kaplı paslanmaz çelik |
| Viskozite Aralığı | 10-60 saniye |
| Standart | JIS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Özellik 1 | pentagon şekli |
|---|---|
| Özellik 2 | İki ölçek mevcut |
| Ölçüm Aralığı(μm) | 20-350 25-2700 |
| Standart | ASTM-ISO |
| Ölçüm aralığı | 25-2000 um |
| Ölçüm teknolojisi | Girdap akımı |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 60KHz |
| Ekran | Sıvı kristal büyük ekran, arka ışık tasarlanmış |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| ağırlık | 500g |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |
| Delik | 3.5mm |
|---|---|
| Malzeme | Nikel kaplı paslanmaz çelik |
| Viskozite Aralığı | 10-60 saniye |
| Standart | JIS |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
| Ambalaj bilgileri | Standart ihracat paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-4days |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, Western Union |
| Yetenek temini | 500pcs aylık |
| Menşe yeri | Beijing |