| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | UV lambası |
| Güç | Elektronik 220-240V |
| kullanım | manyetik test ekipmanı |
| Ürün adı | DGT MT-1A Dijital Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| ad | manyetik parçacık test cihazları |
|---|---|
| Güç düğmesi | AC220V 50Hz 60Hz |
| Bobin çapı | herhangi beden |
| demanyetizasyon etkisi | İsteğe bağlı |
| Gauss değeri | 200G veya diğerleri |
| ad | manyetik parçacık test cihazları bölünmüş bobin |
|---|---|
| Güç düğmesi | AC220V 50Hz 60Hz |
| Bobin çapı | herhangi beden |
| demanyetizasyon etkisi | İsteğe bağlı |
| Gauss değeri | 300G veya diğerleri |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | Beyaz lamba |
| Güç | 220V-240V |
| Başvuru | yüzeyde ve yüzeye yakın kusurlarda manyetik parçacık incelemesi yapar |
| Garanti | 12 ay |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Ndt Manyetik Parçacık Testi |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Güç kaynağı | AC 220V ±% 10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m / dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| renk | Sarı |
|---|---|
| Lamba | LED |
| güç | Elektronik |
| kullanım | manyetik test ekipmanları |
| Ürün adı | DGT MT-1A Dijital Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| ad | manyetik parçacık test cihazları |
|---|---|
| Manyetik güç sistemi | Çevresel:0-500A,Dikey:0-1000A |
| Kontrol sistemi | Akıllı kapalı döngü kontrolü |
| Çalışma ekranı | Dokunmatik ekran |
| Güç düğmesi | AC380V±10% 50HZ 40KVA (anlık 5S), üç fazlı beş telli sistem |