| Kullanım | manyetik test ekipmanları |
|---|---|
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Uygulama | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 Yıl |
| AC boyunduruğu | 110V |
| Standart | JB / T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| güç | Elektronik |
| kullanım | Otomatik Test Makinası |
| Ürün adı | DGT MT-1A Dijital Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Uygulama | Yapı sektörü |
| kullanım | manyetik test ekipmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| Başvuru | dövme ürünler veya kaynak endüstrisi |
| Garanti | 12 Ay, 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC 220V ve DC pil |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m/dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |
| AC mıknatıslama akımı | Çevresel 0-500A sürekli ayarlanabilir, kapanma faz kontrolü ile Dikey 0--1000A (1000A*6T=6000AT) sür |
|---|---|
| Kontrol metodu | ön seçim ve otomatik telafi |
| Tazminat yenileme hızı | 0.02S/zaman |
| Felç | 0-200mm |
| Bobin iç çapı | 100 mm |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| Kullanım | manyetik test cihazları |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Testi Kusur Dedektörü |
| Uygulama | İnşaat Sektörü |
| Garanti | 12 Ay, 1 Yıl |
| Güç kaynağı | AC 220V ±% 10 50HZ 5A |
|---|---|
| Çıktı | AC 38V 10A |
| Muayene hızı | ≥6 m / dak |
| Ağırlık yaklaşık | 6.5Kg (ana ünite) |
| Ürün adı | Taşınabilir Manyetik Parçacık Test Kusur Dedektörü |