Mesaj gönder

Taşınabilir LX-A Shore A Durometer Ölçer Shore Durometer

1pcs
MOQ
Taşınabilir LX-A Shore A Durometer Ölçer Shore Durometer
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Testi Aralığı: 0-100 HA
Mevcut test aralığı: 10-90 HA
Boyut: 115x60x25mm
Uç boyutu: 0.79mm
Vurgulamak:

Dijital Shore Durometre

,

Taşınabilir Shore Durometre

Temel bilgiler
Menşe yeri: Beijing
Marka adı: HUATEC
Sertifika: ISO, CE, GOST
Model numarası: LX-A
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 1-4days
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: 500pcs aylık
Ürün Açıklaması
Taşınabilir LX-A Shore A Durometer Ölçer Shore Durometer

Özellik taşınabilirliği, kullanım kolaylığı, tesis, yüksek çözünürlük ve GB / T 531-1999 ve ISO 7619'da mevcuttur.

Özellikler:
Test aralığı: 0-100 HA
Mevcut test aralığı: 10-90 HA
Boyut: 115x60x25mm
Strok: 2,5 mm
Uç boyutu: 0.79mm
Net ağırlık: 0.5 kg

Tip A: genel kauçuk, sentetik kauçuk, vulkanize kauçuk, yumuşak kauçuk, deri, balmumu vb.

Tip C: kauçuk mikro gözenekli malzemenin sertlik testine uygulanabilir.

Tip D: sert kauçuk, sert reçine, akrilik, cam, yastıklı plastik çimento, baskı plakaları, fiber vb.

. Başlıca performanslar
Shaw kauçuk sertlik ölçer, vulkanize kauçuk ve plastik ürünleri ölçmek için bir cihazdır. Bu aparat üç Tip A, Tip C ve Tip D modeline sahiptir ve her model iki tip tek işaretçi ve çift işaretleyiciye bölünmüştür.
A ve D tipi sırasıyla düşük ve orta sertlikte ve yüksek sertlikte malzemelerin testine uygulanabilir.
C tipi, sıkıştırma oranı yüzde 50, stres 0.049 MPa veya daha yüksek olan ayakkabı yapmak için kullanılan mikro gözenekli malzemenin testine uygulanır ve bu tür malzeme kauçuk plastikten yapılır ve plastikte blister içerir.

Bu sertlik ölçer GB / T531-99, GB2411-80, hg / t2489-93, JJG304-2003 yönetmeliklerine uygundur.

. Ana teknik parametreler

Türleri A Tipi C Tipi D Tipi
Kalibrasyon Değeri 0-100HA 0-100HC 0-100HD
çözüm 1HA 1HC 1HD
Basınç Kafası Boyutu Φ1.25mm R2.5mm Φ1.25mm
Basınç Kafası sonu basıncı 0.55N-8.05N 0.55N-8.05N 0-44.5N
Basınç İğnesi Aralığı 0-2.5mm
Cihaz Ağırlığı 0.3kg

. Yöntemleri kullanma

Tek işaretçi modellerini kullanırken, örneği katı düzleme yerleştirmeli, sertlik ölçeri tutmalı, basınç iğnesini numunenin kenarından en az 12 mm mesafede tutmalı, numune üzerindeki basınçta yeterince basınç yapmalı, ve numuneye tam olarak bastırın. Basınç iğnesini numuneye dikey olarak bastırmalı ve tam olarak basılana ve numuneye tamamen temas edene kadar kalibrasyon değerini bir saniye içinde okumalıdır.

Birbirinden en az 6 mm uzaklıktaki ölçüm noktalarında, sertlik değerlerini beş kez ölçün ve ortalama değeri hesaplayın (mikro gözenekli malzeme için, ölçüm noktaları arasındaki mesafe en az 15 mm olmalıdır). Koşulların stabilitesini korumak ve kararlılığın doğruluğunu artırmak için, sertlik mastarını eksiksiz bir üretim ağından aynı tip rafa monte etmelisiniz. Ölçüm yapmak için çift işaretçi modellerini kullanırken, destek işaretçisini balmumuna vb.

. Yönergeleri kullanarak

Kullanmadan önce, sertlik mastarının göstergesinin serbest bir durumda sıfır pozisyonunu gösterip göstermediğini kontrol edin (nokta sıfır konumundan biraz saparsa, sağ üst köşedeki sıkıştırma vidasını gevşetebilir, işaretçiyi yapmak için gösterge plakasını döndürebilirsiniz. doğrudan sıfır konumuna karşı).

Sertlik mastarını cam plakaya yerleştirin ve ibre 100 derecelik bir açıyla yönlendirmelidir (baskı iğnesinin ucu ve baskı ayağının alt yüzeyi cam yüzeyle yakından temas etmelidir) Eğer ibre sıfır pozisyonunda veya 100 derecelik bir açıda, basınç iğnesini birkaç kez aktive edebilir ve eğer ibre hala sıfır pozisyonunu veya 100 derecelik bir açıyı göstermiyorsa kullanılamaz. Sertlik ölçer sabit ağırlığın rafında kullanılırsa, basınç iğnesini tam olarak bastırmak için el tutamağını kaldırabilir ve ağırlıkların yerçekimi etkisi altında test panosuyla tamamen temasa geçebilirsiniz. O anda işaretçi 100 ± 1 derecelik bir açıyla yöneliyorsa, o da kullanılamaz. Ayarlama için fabrikaya geri göndermek daha iyidir.

Sıfır konumunu kontrol etmek ya da işaretçiyi sıfır konumuna yeniden ayarlamak için sabit yükün rafına yerleştirmek için D tipi sertlik mastarı tutulduğunda, sertlik mastarının basınç ayağının altına özel blok konulmalıdır, aksi takdirde sertlik mastarı basınç başlığı hasar görür ve ayrıca doğru değeri göstermek zordur. Bloğun spesifik çalışma yöntemi için, özel kullanım kılavuzuna bakılabilir.

Kauçuk numune GB / T631-99 gerekliliklerine göre hazırlanmalıdır; plastik numune, laboratuvarda standart çözünürlük altında GB2411-80 yönetmeliklerine göre ayarlandıktan sonra ölçülmelidir. Numuneyi ölçerken, A tipi sertlik ölçerin değeri 90 dereceden fazladır, birinin D tipi sertlik ölçeri kullanması önerilir. D tipi sertlik ölçer kullanılırken, değer 20 derecenin altındadır, A tipi sertlik ölçer kullanılması önerilir. A tipi sertlik ölçerin değeri 10 derece olduğunda, doğru değildir ve ölçüm sonucu kullanılamaz. Sertlik ölçeri kullanarak tamamlandıktan sonra, silinmeli ve cihaz kutusuna konulmalı ve nemi önlemek için kuru bir yerde saklanmalıdır. Ölçüm rafı sık sık silinmeli ve paslanmayı önlemek için biraz pas önleyici yağ ile kaplanmalı, ayrıca esnek parçalara No. 20 yağ ilave edilmelidir. Sertlik ölçer JJG304-89 yönetmeliklerine göre düzenli olarak denetime gönderilmelidir.

Kullanıcının ürün bakımı ve uygulaması koşullarına uyması ve ürünün satın alma gününden itibaren 6 ay içinde üretim hatası nedeniyle normal olarak çalışmaması durumunda, şirketimiz ürünü ücretsiz olarak onaracak veya değiştirecektir.

işaretçi tarafı (ölçüm yöntemini birimlerle aynı hizada yapın). Ölçümden sonra, sertlik iğnesi ölçülen nesneden çıkarılabilir ve tahrik edilen işaretçi ile gösterilen kalibrasyon değeri doğrudan görüşle okunur ve bu belirli zaman için ölçülen değerdir, bu da oluşan hataları azaltır. ölçüm ve kullanımı daha uygun hale getirme sürecinde insan faktörleri tarafından. (Gerisi tek işaretçi modeliyle aynıdır).

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : JingAn Chen
Tel : 8610 82921131,86 13261934319
Faks : 86-10-82916893
Kalan karakter(20/3000)