Doğruluk Dijital Titreşim Ölçer, Taşınabilir Titreşim Analizörü HG6360
1pcs
MOQ
Accuracy Digital Vibration Meter , Portable Vibration Analyzer HG6360
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Beijing
Marka adı: HUATEC
Sertifika: ISO, CE, GOST
Model numarası: HG6360
Vurgulamak:

titreşim analizörü

,

dijital titreşim ölçer

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 1-4days
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: 500pcs aylık
Teknik Özellikler
Ürün Açıklaması
Doğruluk Dijital Titreşim Ölçer, Taşınabilir Titreşim Analiz Cihazı HG6360
 
Titreşim Ölçüme Giriş
 
Vibration is a reliable indicator of the mechanical health or condition of a particular machine or product. Titreşim, belirli bir makinenin veya ürünün mekanik sağlığının veya durumunun güvenilir bir göstergesidir. An ideal machine will have very little or no vibration indicating that the motor, as well as peripheral devices such as gearboxes, fans, compressors, etc., are suitably balanced, aligned, and well installed.In practice, a very high percentage of installations are far from ideal, the results of misalignment and imbalance exerting added strain on supporting components such as bearings. İdeal bir makine, motorun yanı sıra dişli kutuları, fanlar, kompresörler vb.Gibi çevresel cihazların uygun şekilde dengelendiğini, hizalandığını ve iyi monte edildiğini gösteren çok az titreşime sahip olacaktır veya hiç titreşim göstermeyecektir. ideal olmaktan uzak, yanlış hizalama ve dengesizliğin sonuçları, yataklar gibi destekleyici bileşenlere daha fazla yük bindirir. Eventually this lead to added stress and wear on critical components, resulting in inefficiency, heat generation and breakdowns. Sonunda bu, kritik bileşenler üzerinde ek stres ve aşınmaya yol açarak verimsizlik, ısı üretimi ve arızalara neden olur. This often occurs at the most Bu genellikle en fazla
inconvenient or uneconomical times, causing costly production downtime. uygun olmayan veya ekonomik olmayan zamanlar, maliyetli üretim kesintilerine neden olur. As parts of mechanical equipment wear and deteriorate, the equipment vibration increases.Monitoring the vibration of healthy mechanical equipment on an ongoing basis, detects any deterioration long before it becomes a critical problem, allowing spares to be ordered in advance and maintenance to be planned only when necessary. Mekanik ekipmanın parçaları aşınır ve bozulurken, ekipman titreşimi artar. gerektiğinde. In this way stocks of expensive and unnecessary spares can be reduced with obvious financial benefits. Bu şekilde, pahalı ve gereksiz yedek parça stokları bariz finansal faydalarla azaltılabilir.
Unscheduled breakdowns result in production losses and the faulty equipment is usually repaired hastily to get production going as quickly as possible. Planlanmamış arızalar üretim kayıplarına neden olur ve hatalı ekipman, üretimin mümkün olan en kısa sürede devam etmesi için aceleyle onarılır. Under these stressful conditions staff are not always able to do repairs correctly regardless of how conscientious they are, resulting in a high probability of further early equipment failure. Bu stresli koşullar altında, personel ne kadar vicdanlı olduklarına bakılmaksızın her zaman doğru bir şekilde onarım yapamaz, bu da daha erken ekipman arızası olasılığının yüksek olmasına neden olur.
Titreşim gibi kritik faktörlerin düzenli ölçümleri ile bir öngörücü bakım programı uygulayarak, arıza süresi sadece azaltılamaz, aynı zamanda planlı bakım daha etkilidir, bu da ürün kalitesinin artmasına ve üretkenliğin artmasına neden olur
 
Özellikleri
* Periyodik ölçümler için kullanılan ISO 2954 uyarınca, dönen makinelerde denge dışı, yanlış hizalama ve diğer mekanik arızaları tespit etmek için kullanılır.
* kalite kontrolü, devreye alma ve tahmini bakım amaçları için tüm dönen makinelerin yerinde titreşim ölçümü için özel olarak tasarlanmıştır.
* Doğru ve tekrarlanabilir ölçümler için bireysel yüksek kaliteli ivmeölçer
* Rulman durumu izleme fonksiyonu
* LCD dijital ekran
* Hafif ve kullanımı kolay
* Hızlanma modunda geniş frekans aralığı (10Hz. - 10kHz.)
* Güç tasarrufu için otomatik kapanma.
* Kulaklık ve kayıt için AC çıkış soketi.
* Elektronik stetoskop olarak kullanım için opsiyonel kulaklıklar.
* İsteğe bağlı kablo ve RS232C arayüzü yazılımı ile istatistik ve baskı için PC bilgisayar ile iletişim kurabilir
 
Özellikler:
Hızlanma 10Hz - 1KHz 10Hz - 10KHz 0.1-200m / s
Hız 10Hz - 1KHz 0.1-400mm / s
Yer Değiştirme 10Hz - 1KHz] 0.001-4.0mm
Doğruluk: <% 5
Otomatik kapanma
Devir (devir): 5-100000r / dak
Frequency:0. Frekans: 0. 1 to 10KHz 1 ila 10KHz
Metrik / İngiliz ölçü birimi dönüşümü
RS232C arayüzü ile
Maksimum tutma
Çalışma koşulları: 0- + 45 ℃ (32 ℉ -104 ℉), ≤90% RH
Güç kaynağı: 4x1.5V AAA (UM-4) pil
Pil göstergesi: düşük pil göstergesi
Boyutlar: 124x62x30mm
Ağırlık: 120g (pil dahil değil)

Taşınabilir Dijital Titreşim Ölçer HG6360 standart Teslimat:
Ana Ünite 1
Taşıma Çantası 1
Güçlü Nadir Toprak Mıknatıs 1
Piezoelektrik Dönüştürücü 1
Kullanma Kılavuzu 1

Taşınabilir Dijital Titreşim Ölçer HG6360 İsteğe Bağlı Aksesuarlar:
RS-232C için Kablo ve Yazılım
Elektronik stetoskop olarak kulaklık
Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 8610 82921131,86 13910983110
Faks : 86-10-82916893
Kalan karakter(20/3000)