| Dedektör aralığı | Sahadaki toprak ortamından 0,1 mm~35 mm etkileniyor |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,6KV~50KV |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Boyut | 220 × 130 × 88 mm |
| dedektör aralığı | 0.1mm~35mm sahadaki toprak ortamından etkilenir |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0.6KV~50KV |
| Görüntülemek | LCD EKRAN |
| Ağırlık | 3.5kg |
| boyut | 220 × 130 × 88 mm |
| Dedektör aralığı | Sahadaki toprak ortamından 0,1 mm~35 mm etkileniyor |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 0,6KV~50KV |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Boyut | 220 × 130 × 88 mm |
| Dedektör Aralığı | Sahadaki toprak ortamından etkilenen 0.1mm ~ 35mm |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 0.6KV ~ 50KV |
| Görüntüle | LCD ekran |
| ağırlık | 3.5kg |
| boyut | 220 × 130 × 88 mm |