| Kesinlik | ±%10 |
|---|---|
| JCZ-5 | -5~+5G |
| JCZ-10 | -10~+10G |
| MD-2 | -20~+20G |
| JCZ-50 | -50~+50G |
| Kesinlik | ±%10 |
|---|---|
| JCZ-5 | -5~+5G |
| JCZ-10 | -10~+10G |
| MD-2 | -20~+20G |
| JCZ-50 | -50~+50G |
| Kesinlik | ±%10 |
|---|---|
| JCZ-5 | -5~+5G |
| JCZ-10 | -10~+10G |
| MD-2 | -20~+20G |
| JCZ-50 | -50~+50G |
| test aralığı | 0~6mT (60Gs) |
|---|---|
| Kesinlik | ±2% |
| Duyarlılık | 0,001mT 0,0001mT |
| AC Mıknatıs Alanı | 10-200Hz |
| Birim | mT/Gs Birim Değiştirme |
| test aralığı | 0~200mT~2000mT |
|---|---|
| Kesinlik | ±1% |
| Ayırt edici güç | 0.01mT, 1mT |
| Ölçülen manyetik alan | DC manyetik alan (statik manyetik alan), AC manyetik alan (dinamik manyetik alan) |
| Birim | mT/Gs Birim Değiştirme |
| test aralığı | 0-300mT~ 3000mt |
|---|---|
| Kesinlik | 0~100mT %1, 100mT'nin üzerinde %2 (tek tip manyetik alanda ölçülmüştür) |
| Duyarlılık | DC×1:0.00 ~ 300.00mT. DC×1:0.00 ~ 300.00mT. 0.01mT DC× 10:0.0 ~ 3000.0mt 0.1mt |
| AC Mıknatıs Alanı | 10-200Hz |
| Birim | mT/Gs Birim Değiştirme |
| Kesinlik | 0~100mT %1, 100mT'nin üzerinde %2 (tek tip manyetik alanda ölçülmüştür) |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0~300mT~ 3000mt |
| Frekans aralığı | 10Hz~200Hz |
| Ekran modu | 41/2 LCD |
| Ekran ünitesi | mT/Gs |