HUATEC GRUP KURUMSAL
Profesyonel Test Cihazları: Ultrasonik Kusur Dedektörü

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

x ray crawler

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin HUATEC GROUP CORPORATION Sertifikalar
Çin HUATEC GROUP CORPORATION Sertifikalar
HUAEC marka sertlik test cihazı, ultrasonik kalınlık ölçer, yüzey pürüzlülük test cihazı, çok kaliteli, onlardan çok memnunuz, Kumaren Govender Sotuth Africa

—— Kumaren Valisi

HUATEC hizmetini seviyorum, sahil durometresini, kaplama kalınlık ölçeri, kalibrasyon bloklarını, ultrasonik kusur dedektörünü, çok hızlı yanıt vermeyi, profesyonel çalışmayı seviyorum.

—— Aret Kaya

Geniş NDT ürünleri, Manyetik parçacık kusur dedektörü, x ışını kusur dedektörü, boru hattı tarayıcısı, aşamalı dizi ekipmanı, girdap akımı iletkenlik ölçer ve girdap akımı kusur dedektörü, hepsini huatec grubunda alabiliyoruz.

—— Rudolf Shteinman

HUATEC ultrasonik kusur dedektörü FD201B ve ultrasonik hata algılama ekipmanı FD520, x-ışını kusur dedektörü XXG2505, çok kaliteli, iyi bir fiyat satıyoruz.

—— Mansur

Huatec kaplama kalınlığı ölçer TG-8828 ve titreşim ölçer, kaliteli, iyi hizmet, hızlı teslimat uzun vadeli toplu satışımız var.

—— Yılmaz Demir

HUATEC Group ile 10 yıldan fazla bir süredir işbirliği yaparak, taşınabilir yüzey pürüzlülüğü test cihazı, yüzey profili göstergesi, beton test çekici, manyetik çatal kusur dedektörü, Kızılötesi termometre, tatil dedektörü, tel halat kusur dedektörü vb.

—— Behnam Sohrabi