Dokunmatik X-ışını Kusur Dedektörü Fotoğraf Kağıdı Çamaşır Makinesi 660 Mm / Min
1
MOQ
Touchable X-ray Flaw Detector Photographic Paper Washing Machine 660 Mm / Min
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HUATEC
Sertifika: ISO CE
Model numarası: HDL-M810R
Vurgulamak:

x ray inspection equipment

,

welding x ray machine

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 500
Teknik Özellikler
Kağıt hız: 660 mm / dak
Kızarma işlemi: Geliştirme, sabitleme / stabilite 1, kararlı 2 kurutma
Zaman ayarlanabilir aralığı geliştirilmesi: 30-60 saniye standart işlem 45 saniye
Sıvı ilaç sıcaklığı ayarlanabilir aralığı: 20-40 ℃ (0.1 ℃ ±)
Ayarlanabilir kurutma sıcaklığı aralığı: 40-75 ℃
Ayarlanabilir aralık: 10-200mm / 0.3㎡
Ürün Açıklaması
HUATEC HDL-M810R Fotoğraf kağıdı çamaşır makinesi

Üstün özellikler

1. Mikrobilgisayar serisi

Klasik mikrobilgisayar sistemi, makinenin normal ve güvenli çalışmasını sağlamak için kullanılır. Koruma sistemi, bilgisayarın ömrünü sağlamak için bilgisayarın sıvı ve su buharından ayrılmasını sağlar. Parmağınızı dokunarak, ihtiyacınız olan parametreleri kolayca ayarlayabilir ve kapsamı ayarlayabilirsiniz (teknik verilere bakınız).

2. Açık ve kesin ilaç tankı

Korozyon ve sızıntı olmamasını sağlamak için ABS plastik kullanılmıştır. Sadece üretilen kanatların tasarımı sıvının birbirini kirletmemesini sağlar. İki yıkama filmin kalitesini ve filmin uzun süre korunmasını sağlar.

3. Tahrik silindiri grubu

Asit ve alkalilere dayanıklı silindirleri dökmek için DuPont malzemelerinin kullanılması, kolayca genişlemez veya çatlamaz.

4. İletim yapısı

Filmin iletimini ve oluk çerçevesinin senkron iletimini garanti edin.

Model / teknik veriler HDL-M810R HDL-M810RA
Uyuşturucu su teknolojisi RA4 RA4
Kızarma işlemi Geliştirme, sabitleme / stabilite 1, kararlı 2 kurutma Geliştirme, sabitleme / stabilite 1, stabil 2, stabil 3 kurutma
Kağıt hızı 660 mm / dak 1100mm / dak
Zaman ayarlanabilir aralığı geliştirilmesi 30-60 saniye standart işlem 45 saniye 30-60 saniye standart işlem 45 saniye
Sıvı ilaç sıcaklığı ayarlanabilir aralığı 20-40 ℃ (0.1 ℃ ±) 20-40 ℃ (0.1 ℃ ±)
Ayarlanabilir kurutma sıcaklığı aralığı 40-75 ℃ 40-75 ℃
Ayarlanabilir aralık 10-200mm / 0.3㎡ 10-200mm / 0.5㎡
Kuru giriş / çıkış süresi (standart işlem) 4 dakika 30 saniye 4 dakika 30 saniye
En geniş kağıt 815 mm (32 inç) 815 mm (32 inç)
En dar kağıt 50mm 50mm
En kısa kağıt 150mm 150mm
İlaç tankı kapasitesi 22 litre / sürüklenen 22 litre, sabit 22 litre * 2 32 litre / sürüklenen 32 litre, sabit 22 litre * 3
İlaç dolaşımını geliştirmek 19 litre / dakika 33 litre / dakika
Net ağırlık 300kgs 400kgs
hacim 1400 * 1160 * 1160mm 2000 * 1160 * 1160mm
Güç kaynağı 220V50Hz5.5Kw 220V50Hz7.5Kw

Detaylı tanıtım

İnsanlaşmış tasarım konsepti:

1. büyük ekran LCD ekran, bir bakışta verileri görüntülemek.

2. menü tipi veri kurulum ve değiştirme programı doğru ve uygundur.

3. otomatik kara kutu tasarımı, kolay kullanım.

4. güzel ve uyumlu şekil tasarımı, insanlar sever.

5. fileleri toplamanın süper büyük kapasitesi, filmlerle ilgilenmeye gerek yok.

6. Aynı stüdyoda olsanız bile, fazla gürültü hissetmeyeceksiniz.

7. Egzoz emisyon sistemi, stüdyodaki havanın kalitesini sağlamak için tasarlanmıştır.

İşlem uygundur:

Dijital renkli kağıt çamaşır makinesi tasarlandığında, rahat çalışma ve iyi hissetme hedefini tam olarak dikkate alır. Karanlık kutu kapağında, filmin yüksekliği, arka parçanın depolanması, filtre çekirdeğinin değiştirilmesi, silindir çerçevesinin çıkarılması ve silindirin yerleştirilmesi dikkatlice tasarlanmıştır. Bilgisayar kontrol sistemi tamamen otomatik kontroldür. Açma / kapama düğmesini açtığınız sürece, çalışma programına otomatik olarak girebilirsiniz. Sıcaklık ilaca eklendiğinde, yıkama sifonuna konulduğunda, bilgisayar otomatik olarak rulo iletim sistemini, su yıkama vanasını, kurutma ısıtma sistemini ve yıkama sifonunun alanını dinamik hesaplama ekinden hesaplayarak açar. Yıkama yapılmazsa, otomatik olarak enerji tasarrufu durumuna girer. Bilgisayarda iki standart ve kendi kendine seçilen program tasarlanmıştır ve harekete basılarak tüm parametreler otomatik olarak dönüştürülebilir.

Dijital gösterge:

Dijital renkli kağıt çamaşır makinesi, işlem sırasında ekranda, sabitleme, kurutma ve diğer verileri gösterebilen büyük ekran likit kristal ekran ile tasarlanmıştır. Bilgisayar kontrol sistemi ile sıcaklık, hız, akış hızı, 24 saat ön ısıtma süresi, veri sapma düzeltmesi ve program ayarlanmış ve dönüştürülmüş ve işlem gözlemi yapılmıştır. Çok uygun.

Güvenilir iletim:

Çamaşır makinesinde kullanılan yanlış yerleştirilmiş rulolu konveyör sistemi, silindir çerçevesindeki "metal halkayı" ortadan kaldırdı, böylece kartı iyice çözdü ve "metal halkanın" kolay kırılmasının neden olduğu olguyu takip etti. Şaft çerçeve tasarımında, 60 metrelik kayar kağıdı bile temizleyerek filmin "çizilmez" ve "kart" fenomenine girmeden görünmesini sağlar. Ve en küçük boyutlu numune de başarıyla yıkanabilir.

Uygun bakım:

Dijital renkli kağıt çamaşır makinesinin bakım ve bakımdaki tasarım ruhu, herhangi bir alet kullanmanıza gerek kalmadan tüm bileşenleri kolayca önünüzde görüntülemenizi sağlar. Makinede bilgisayar kurulu, elektrik kontrol kutusu ve iletim çubuğu tüm makinenin sağ tarafına monte edilir, filtre, ısıtıcı, sirkülasyon pompası, ek. Makinenin sol ana tahtasına pompa, tahliye vanası, taşma (su) borusu, sıcaklık probu takılı ve yan taraflarının yanlarının açılması kolay ve kurutma rafının sökülmesi gerekmiyor ve bakım.

Anti oksidasyon tasarımı:

İlaç tankındaki dijital renkli kağıt yıkama makinesi, anti-ilaç oksidasyon cihazının eklenmesi, standartın altındaki standart çalışma oranlarında bile kullanıcı, sıvı oksidasyon ve kristalleşme üretimi sizi şaşırtıcı derecede küçük hissettirir, böylece sıvı gaz emisyonlarını azaltır İç mekan hava kirliliğinde ve büyük oranda sıvı tüketimi ve kararlılık tasarrufu sağlar. Kızarma kalitesi.

Yüksek verim:

Özellikle kuruyan sıcak hava sisteminde kurutma için hızlı ve temizlemeli tambur kağıdının yüksek gereksinimlerini karşılamak için, yenilikçi bir tasarım gerçekleştirilir. Üfleyici, Alman ithal ürünlerini ithal etti ve gelişmiş sıcak hava saptırma sistemi yapısıyla kuruma verimliliğini diğer modellerden iki kat daha fazla yaptı. Şerit sürekli olarak yıkandığında bile, su izi veya kuruması olmaz. Nem oranı yüksek ortamlarda ve yerli film kullanımında bile, film kuru ve parlaktır.

Bakımı çok uygundur:

Hafif ve esnek makaralı çerçeve tasarımı çıkarmak kolaydır ve kolaydır. Bileşenler, alet kullanmadan demonte edilebilir ve bakımı yapılabilir. Makine dibinde silindirlerle donatılmıştır ve tüm makine kolayca ve rahatça hareket eder.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 8610 82921131,86 13910983110
Faks : 86-10-82916893
Kalan karakter(20/3000)