Parlak Oda Filmi Çamaşır Makinesi Hdl-k14b Ndt X Ray Film Geliştirici Makinesi X Ray Geliştirici Makinesi
1
MOQ
Bright Room Film Washing Machine Hdl-k14b Ndt X Ray Film Developer Machine X Ray Developer Machine
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HUATEC
Sertifika: ISO CE
Model numarası: HDL-K14B
Vurgulamak:

welding x ray machine

,

industrial x ray machine

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 500
Teknik Özellikler
Filmin boyutu: 8 x 10 cm ila 35 cm genişlik
çalışma süresi: 105 saniye, 135 saniye ve 165 saniye
Su tüketimi filmi çalışıyor: 1,6 litre / dk (Yıkama filmi)
Ses: (Uzun x genişlik x yüksek) 82 x 52 x 42 mm
Ürün Açıklaması

HUATEC HDL-K14B NDT parlak oda filmi çamaşır makinesi filmi işlemci

 

HDL-K14B is a film flushing machine operated in the bright room. HDL-K14B aydınlık odada çalıştırılan bir film yıkama makinesidir. It is simple and simple in structure. Basit ve yapısı basittir. It is especially suitable for scientific research colleges, laboratories, vehicle mobile operations, small medical institutions, and photographers. Özellikle bilimsel araştırma kolejleri, laboratuvarlar, araç mobil operasyonları, küçük tıbbi kurumlar ve fotoğrafçılar için uygundur.

 

The film processor is a fully automatic desktop processor. Film işlemcisi tam otomatik bir masaüstü işlemcisidir. Film is developed, fixed, washed and dried in four steps. Film dört aşamada geliştirilir, sabitlenir, yıkanır ve kurutulur.
The film processor can automatically develop film and has a standby status program. Film işlemcisi otomatik olarak film geliştirebilir ve bekleme durum programı vardır. The developing temperature can be adjusted, and the medicine solution for the tablet is automatically circulated. Gelişen sıcaklık ayarlanabilir ve tablet için ilaç çözeltisi otomatik olarak sirküle edilir.
This user manual will provide you with important guidelines in the installation and operation of machine maintenance. Bu kullanım kılavuzu, makine bakımının kurulumu ve çalıştırılması ile ilgili önemli yönergeler sağlayacaktır. Please read the guide carefully. Lütfen kılavuzu dikkatle okuyun.

Parlak Oda Filmi Çamaşır Makinesi Hdl-k14b Ndt X Ray Film Geliştirici Makinesi X Ray Geliştirici Makinesi 0

Parlak Oda Filmi Çamaşır Makinesi Hdl-k14b Ndt X Ray Film Geliştirici Makinesi X Ray Geliştirici Makinesi 1

Karakteristik:

1. yeni tasarım, sıvı takviyesi gerek de normal olabilir

2. Ekran ve sabitleme iksirleri özel olarak tasarlanmıştır ve iksirler oksidasyon ve kristalleşmeyi önlemek için tamamen akmaktadır.

3. integrated development, fixing, washing and drying. 3. entegre geliştirme, sabitleme, yıkama ve kurutma. It can also ensure that no film is flushed in any working condition and achieve high-quality image effect. Ayrıca herhangi bir çalışma koşulunda hiçbir filmin temizlenmemesini ve yüksek kaliteli görüntü efekti elde edilmesini sağlayabilir.

Teknik parametre

Filmin boyutu 8 x 10 cm ila 35 cm genişliğinde

105 saniye, 135 saniye ve 165 saniye çalışma süresi

Giriş hızı 280 mm / dak'dır (çalışma süresi 105 saniyedir).

Geliştirme süresi 28 saniye, 33 saniye, 35 saniye,

İlaç deposunun hacminin 6 litresi (her bir ekleme kapasitesi)

Gelişen sıcaklık 28-37 derece arasında ayarlanabilir

Ayar sıcaklığı, gelişen sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlanır

65 derece kurutma sıcaklığı

5 ~ 30 derece su sıcaklığı

1,6 litre / dakika çalışan su tüketimi filmi (Yıkama filmi)

Güç 220 ~ 240V6A 50 veya 60Hz

38 kilogram (yuvada sıvı yok)

Hacim (uzun * genişlik * yüksek) 82 x 52 x 42 mm

The dark box of HDL-K14B punching machine is made of special Polaroid material. HDL-K14B delme makinesinin karanlık kutusu özel Polaroid malzemeden yapılmıştır. The user can see the whole process of the dark box loading and film flushing, and the bright room is washed without the need for the establishment of a dark room. Kullanıcı karanlık kutu yükleme ve film yıkama işleminin tamamını görebilir ve parlak oda karanlık bir odanın kurulmasına gerek kalmadan yıkanır.

 

Kimyasal çözelti
Chemicals should be mixed according to the manufacturer's instructions, stir well, and filled into 5L fixing tanks and 5L developing tanks in their respective containers. Kimyasallar üreticinin talimatlarına göre karıştırılmalı, iyice karıştırılmalı ve kendi konteynerlerindeki 5L sabitleme tanklarına ve 5L geliştirme tanklarına doldurulmalıdır. Be careful not to spill different chemical liquids into other liquids. Farklı kimyasal sıvıları diğer sıvılara dökmemeye dikkat edin. Otherwise the fixing will damage the developer. Aksi takdirde sabitleme geliştiriciye zarar verir.

 

Geliştirme sıcaklığı ayarı
The temperature control panel on the front of the processor is adjusted to the temperature required for the washing process (generally set at 26-39 ° C). İşlemcinin önündeki sıcaklık kontrol paneli, yıkama işlemi için gereken sıcaklığa ayarlanır (genellikle 26-39 ° C'ye ayarlanır). When the development heating temperature is set, the heating indicator changes from red to green, which indicates that the film can be fed. Geliştirme ısıtma sıcaklığı ayarlandığında, ısıtma göstergesi filmin beslenebileceğini gösteren kırmızıdan yeşile döner.

 

Çalışma süresi ayarı
Filmin önündeki hız, işleme prosesi için gereken süreye ayarlanır (genellikle endüstriyel kusur tespit filmlerinin işlenmesi için 6-7 dakika kullanılır).

 

Film işlemcisi karanlık oda kullanımı
The user does not need to build a dark room intentionally (to ensure that the X-ray film is exposed during the dark bag loading and film processing); Kullanıcının kasıtlı olarak karanlık bir oda inşa etmesi gerekmez (karanlık torba yükleme ve film işleme sırasında X-ışını filminin açıkta kalmasını sağlamak için); the loading and processing of the HDL-K14 NDT portable industrial flaw detection X-ray film processing machine can complete in the black box, so that it is suitable for vehicle movement. HDL-K14 NDT taşınabilir endüstriyel kusur algılama X-ışını film işleme makinesinin yüklenmesi ve işlenmesi, kara kutuda tamamlanabilir, böylece araç hareketi için uygundur.

Not: Ortam ışığı çok güçlüyse, film pozlamasını önlemek için şeffaf kırmızı ışık kartını kapatın.

 

Röntgen filmi işleme
The film processor has adjusted the temperature and running time. Film işlemcisi sıcaklığı ve çalışma süresini ayarladı. The temperature indicator changes from red to green, and the machine enters the standby state. Sıcaklık göstergesi kırmızıdan yeşile döner ve makine bekleme durumuna girer. The X-ray film can be processed. X-ışını filmi işlenebilir. The X-ray film must be sent on the left side of the film feeding plate. X-ışını filmi, film besleme plakasının sol tarafına gönderilmelidir. ( film sending sensor is on the left side of the feeding plate); (film gönderme sensörü besleme plakasının sol tarafındadır); when the sensor senses the film, the machine motor and drying system start to work, and the second X-ray film can be sent after the first film head comes out of the drying section. sensör filmi algıladığında, makine motoru ve kurutma sistemi çalışmaya başlar ve ikinci X-ışını filmi, birinci film kafası kurutma bölümünden çıktıktan sonra gönderilebilir. After the X-ray film comes out, the machine will stop running after a period of time, and the machine will automatically enter the standby state. Röntgen filmi çıktıktan sonra, makine bir süre sonra çalışmayı durduracak ve makine otomatik olarak bekleme durumuna girecektir.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 8610 82921131,86 13910983110
Faks : 86-10-82916893
Kalan karakter(20/3000)